حضور سایان الکتریک در نمایشگاه بین المللی Light Middle East 2021 دبی

نمایشگاه Light Middle East، برترین نمایشگاه و کنفرانس منطقه ای خاورمیانه در زمینه تکنولوژی و طراحی روشنایی از 28 لغایت 30 سپتامبر سال 2021 (6-8 مهر ماه 1400) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. نمایشگاه Light Middle East شاخه ی خاورمیانه Light&Building فرانکفورت، معتبرترین و مهمترین پلتفرم شبکه توزیع و تامین منابع در تمامی حوزه های مرتبط با روشنایی دکوراتیو، architectural lighting، روشنایی فضاهای داخل و فضاهای بیرون می باشد. این پلتفرم باتوجه به محتوای فرم THINKLIGHT ارسالی به دبیرخانه نمایشگاه و با ارائه مفاهیم و ایده ها در زمینه تحول صنعت روشنایی برنامه ریزی و تشکیل خواهد شد و به ویژه نوآوری ها و فن آوری های جدید در زمینه ارتباط نور با پاندمی بیماری ایی که در حال حاضر جهان با آن مواجه است ارائه خواهد شد.

شرکت صنایع روشنایی سایان الکتریک به عنوان تنها نماینده ایران برای معرفی محصولات تولیدی خود در کنار برندهای جهانی حوزه روشنایی، در این رویداد مهم حضور پیدا خواهد کرد.

حضور در نمایشگاه Light Middle East بهترین فرصت بمنظور نمایش محصولات باکیفیت ایرانی در کنار محصولات دیگر شرکت های معتبر جهان  و نیز مشاهده و استفاده  از  ایده های موثر در تحول صنعت روشنایی جهت انتقال تکنولوژی های روز دنیا به ایران  و همچنین  ایجاد تعامل با شرکت های معتبر دنیا می باشد.

شرکت هایی که در نمایشگاه  Light Mideal East سال 2021 شرکت کرده اند:

دیدگاه خود را بنویسید

تهران، بلوار آفریقا، نبش کوچه طاهری، برج مرکز تجارت ایران، طبقه ۱۱، واحد ۱ 26291971-021 ... 26291978-021
021-92002920