حضور سایان الکتریک در نخستین نمایشگاه ارس اکسپو 2023


نخستین تجربه نمایشگاهی برای معرفی دستاوردها و توانمندی‌ها  منطقه آزاد تجاری ارس

نخستین تجربه نمایشگاهی برای معرفی دستاوردها، توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد تجاری ارس با عنوان نمایشگاه ارس اکسپو 2023 در محل دائمی نمایشگاه های تبریز برگزار شد. این نمایشگاه با حضور حجت الله عبدالمالکی دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در تبریز افتتاح و به مدت 4 روز برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی تبریز از 25 تا 28 بهمن ماه سال 1401 میزبان نخستین نمایشگاه ارس اکسپو با حضور فعالان اقتصادی در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، تجارت، خدمات و دانش بنیان بود. به گفته معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، نمایشگاه ارس اکسپو  در سال‌های آینده نیز با هدف ارائه تصویری شفاف و واقعی از ارس ادامه خواهد داشت. در نمایشگاه ارس اکسپو علاوه بر نمایش دستاوردها و توانمندی های منطقه آزاد ارس، از بیش از 100 فرصت سرمایه گذاری جدید نیز رونمایی شد. برگزاری نمایشگاه مبتنی بر مدل استارت آپی و موضوع محور بوده و بر این اساس ۵۱ غرفه در حوزه‌هایی مختلف با حضور شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ تشکیل شد. از جمله برندهای نام آشنا در این نمایشگاه می توان به آتاویتا، آمیکو، ایساکو، سایان الکتریک و مانارام اشاره کرد.

دکتر مجید کیانی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، تکمیل زنجیره تامین آذربایجان‌شرقی و شمالغرب کشور را رویکرد اصلی در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید در این منطقه آزاد صنعتی و تجاری اعلام کرد. وی خاطرنشان شد: آن چیزی که در قالب ۵۱ غرفه نمایشگاه ارس اکسپو ۲۰۲۳ ارائه شد، تنها گوشه‌ای از دستاوردها، توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری است که به واسطه حضور و فعالیت ۵۵۰ واحد در بخش‌های مختلف منطقه آزاد ارس از جمله حوزه‌های، صنعتی، کشاورزی، دانش‌بنیان و سایر حوزه‌های فعال در سطح منطقه است.‌

حضور شرکت سایان الکتریک در نمایشگاه ارس اکسپو 2023

شرکت صنایع روشنایی سایان الکتریک ارس بعنوان یکی از شرکت های فناور فعال در حوزه الکترونیک و نور مستقر در منطقه آزاد تجاری ارس، در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را در زمینه روشنایی عمومی و نورپردازی گلخانه ای در معرض بازدید عموم  قرار داد.

منطقه آزاد ارس در شمال غرب کشور و با وسعتی بالغ بر 51 هزار هکتار در 137 کیلومتری تبریز و در مجاورت کشورهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان واقع شده است.

گزارش تصویری این رویداد را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

تهران، بلوار آفریقا، نبش کوچه طاهری، برج مرکز تجارت ایران، طبقه ۱۱، واحد ۱ 26291971-021 ... 26291978-021
021-91009719